Jak se telefonovalo v červnu

  in Aktivita, Produktivita, Úspěšnost - 30/06/2016

Červen byl první měsíc, kdy několik stovek uživatelů Call Smartly jejím prostřednictvím zaznamenávali své výsledky. My teď máme možnost podívat se na údaje z několika tisíc telefonátů.

Výsledky telefonování

Vysledky telefonatu call smartly 1606 b

Je zajímavé vidět, jak v posledních dvou týdnech před prázdninami klesala aktivita od pondělí do pátku – prakticky na polovinu.

Aktivita ve dnech

Dny aktivita 1606 call smartly

Obchodníci – uživatelé Call Smartly – telefonovali nejvíce středy. Čtvrtky a pondělky telefonovali podobně, ale s tím rozdílem, že ve čtvrtky dosahovali slabších výsledků.

Úspěšnost ve dnech

úspěšnost dny 1606 call smartly

Důvod, proč čtvrtky jsou výsledkově slabší je proto, že úspěšnost domluvení je nejnižší. Pátky a víkendy je potřeba brát s rezervou, protože uživatelé (zatím) pravděpodobně zaznamenávají výsledky osobních hovorů.

Aktivita v hodinách

Hodiny aktivita 1606 call smartly

Stejně jako v květnu i v červnu data ukazují, že obchodníci telefonují dopoledne. Přitom množství schůzek domluvených dopoledne se neliší tak významně od schůzek domluvených odpoledne – z méně čísel a rozhovorů.

Úspěšnost v hodinách

úspěšnost hodiny 1606 call smartly

Tady je odpověď na to, proč je dopoledne potřeba vytočit víc čísel a udělat víc rozhovorů než odpoledne – úspěšnosti dovolání i domluvení mezi 9:00 a 11:00 jsou nižší než mezi 14:00 a 16:00.

Jak je to ve vašem případě?

Podívejte se na své vlastní statistiky ve svém online účtu a udělejte si z nich vlastní názory.