Na co se často ptáte

V ČEM SE LIŠÍ MOBILNÍ APLIKACE OD ONLINE ÚČTU?

V mobilní aplikaci v telefonu sbíráte výsledky telefonátů a máte rychlý přehled základních statistik. V online účtu, do kterého je přístup z webového prohlížeče, můžete nasbírané statistiky více analyzovat a je jich tam víc. Například jak telefonujete v průběhu týdne (které dny) a dne (které hodiny) a kdy při tom máte vyšší úspěšnost. Vedoucí týmů mohou pouze online vytvářet týmy a mít tak přehled o aktivitě třeba celé obchodní struktury.

MUSÍM SE REGISTROVAT A VYTVOŘIT SI ONLINE ÚČET?

Pro užívání mobilní aplikace nemusíte. Bohužel, bez online účtu nebudete mít výhodu rozšířené funkcionality online verze. Online účet také potřebujete k vytváření týmu.

PO OVĚŘENÍ KÓDU V TELEFONU MI NEPŘIŠEL EMAIL S HESLEM PRO PŘIHLÁŠENÍ. CO MÁM DĚLAT?

Je možné, že jste udělali překlep ve vaší emailové adrese. Pošlete nám email na podpora@callsmartly.com a my vaši adresu ověříme.

JAK SE PŘENÁŠEJÍ STATISTIKY Z TELEFONU DO ONLINE ÚČTU?

Statistky se z telefonu přenášejí na server (využíváme služeb Amazon Web Services) průběžně. K přenosu je zapotřebí zapojení vašeho přístroje na přenos dat (připojení na internet). Nemusíte ale být připojení stále. Statistiky se z telefonu načtou na server zpětně v okamžiku připojení.

CO SE STANE S MÝMI STATISTIKAMI, KDYŽ VYMĚNÍM STARÝ TELEFON ZA NOVÝ?

V případě, že budete mít vytvořený online účet, statistiky se vám po instalaci mobilní aplikace a propojení do vašeho účtu stáhnou do telefonu ze serveru automaticky. Uvidíte je i v novém telefonu. V případě, že nebudete mít online účet, své statistiky výměnou telefonu ztratíte.

ZNÁTE MOJE TELEFONNÍ ČÍSLO NEBO SLEDUJETE ČÍSLA, KTERÁ VOLÁM?

Neznáme ani vaše číslo ani čísla, která voláte. Aplikaci jsme vyvíjeli tak, abychom ochraňovali vaše soukromí. Vašemu číslu v okamžiku registrace přiřazujeme unikátní kód a s ním pracujeme. Podmínky užívání operačních systémů platforem Android a iOS zakazují sledování čísel, která voláte.

JSOU MÁ DATA A STATISTIKY V BEZPEČÍ?

Vaše soukromí a bezpečí vašich dat je pro nás důležité. Proto využíváme servery a služby Amazon Web Services, které uplatňují nejvyšší standardy zabezpečení. K přihlašování do online účtu používáme standardní zabezpečení technologií SSL (secure socket layer).

KOLIK APLIKACE STOJÍ?

Používání mobilní aplikace je zdarma, stejně tak jako je registrace online účtu a sledování vybraných individuálních statistik online.

ZA CO SE PLATÍ?

Platí se za online sledování vybraných individuálních statistik, určitou funkcionalitu, jako například srovnávání úspěšnosti v různých časových obdobích, a monitorování týmu nebo celé obchodní struktury.

MOHU SI ONLINE FUNKCIONALITU BEZPLATNĚ VYZKOUŠET?

Ano, jako jednotlivec máte k dispozici 14-denní bezplatné zkušební období verze pro jednotlivce a vedoucí týmů mají na bezplatné vyzkoušení 30 dní, včetně členů jejich týmu.

KDE SE MOHU DO ONLINE ÚČTU PŘIHLÁSIT?

Na této straně, v pravém horním rohu a potom také dole v patičce uprostřed pod odkazem "PŘIHLÁSIT SE". Přímá adresa serveru je https://online.callsmartly.com

CO SE STANE PO UPLYNUTÍ ZKUŠEBNÍHO OBDOBÍ?

Pokud nezadáte objednávku k využívání placené verze, převedeme váš účet automaticky na bezplatný účet pro jednotlivce. V průběhu zkušební doby, ani po jejím uplynutí, vám nevznikne žádný závazek.

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI IMPLEMENTACE PRO VELKÉ OBCHODNÍ TÝMY (MULTILICENCE)?

Pro korporátní klienty s celorepublikovou (zahraniční) sítí obchodníků máme speciální implementační i cenové programy. Pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

JE MOŽNÉ ZAJISTIT PŘENOS DAT Z APLIKACE DO EXISTUJÍCÍCH FIREMNÍCH SYSTÉMŮ?

Transfer statistik z aplikace do vašeho vlastního firemního systému monitorování obchodních aktivit bude záviset na technickém řešení. Rádi s vámi prodiskutujeme vaše požadavky a naši vývojáři zhodnotí možnosti technického provedení. Pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

PROČ APLIKACE NEUMÍ TO ČI ONO?

Víme o desítkách funkcí, které by aplikace mohla mít, např. propojení s kalendářem nebo podrobnější rozlišování výsledků telefonátů. Věříme, že na spoustu dalších přijdete i vy sami. Aplikaci proto budeme dál rozvíjet a to především na základě vašich přání a požadavků. Proto nám je pište. Rádi od vás uslyšíme.

KONTAKTUJTE NÁS
podpora@callsmartly.com
+420-720 562 512

SLEDUJTE NÁS

TOP PORADCE s.r.o. | 2016